Zakony

Dołącz do Zakonu i Walcz!


#16 2009-03-15 14:34:22

Marciel

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2009-03-14
Posty: 7
Punktów :   

Re: Tajemniczy Zbir

[Sal, postaraj się w następnym swoim poście opisać okolicę. I ustawmy jakąś kolejność. kolejność: My gracze (po 1 poście jeżeli są to akcje, więcej jeżeli sobie gadamy) potem MG >> my>>MG>>....)

Elioth stał spokojnie. Nie zdziwiły go różne wybuchy i inne fajerwerki nowych towarzyszy. W końcu... to wszystko dzięki (jak się nazywa Bóg Chaosu?), a temu nikt nie powinien się dziwić. W każdym razie nie tak fanatyczny wyznawca jak on.
-Taak... łapcie go.. łapcie! - zaśmiał się skrzecząco odsuwając postrzępiony kaptur tuniki z jego twarzy naznaczonej bardzo ładna, malarz rzekł by - arcydzieło! - szramą przechodzącą przez prawy policzek lekko nachodząc na podbródek.
-Tylko sobie krzywdy nie zróbcie! - wyszeptał do siebie, po czym wolnymi i długimi krokami zaczął przechodzić po śladzie złodzieja, by wypatrywać różnych śladów materialnych, bądź też sladów energii magicznej.

Offline

 

#17 2009-03-15 14:42:36

Sala2

Administrator

Zarejestrowany: 2009-03-10
Posty: 84
Punktów :   

Re: Tajemniczy Zbir

[Kolejność: Każdy może zrobić jeden ruch, potem robi ruch/opis MG]
-Żeby opisać okolice. hmm nie lepiej od kogoś załatwić mapę?
Jedynie Co widzicie wokół, to przestraszny tłum zgrupowany wokół was. Słychać szepty:
"Jednak Się nie sprawdzili, idą na efektywność a nie skuteczność"
Co raz bardziej wątpią w waszą skuteczność, jeśli dalej tak by było, reputacja samego Handlarza może spaść gwałtownie, a co za tym idzie stracicie u niego jakiekolwiek względy.
Jedno jest pewne: "Trzeba wziąć się do roboty i czym prędzej rozwikłać tą zagadkę"

Offline

 

#18 2009-03-15 16:38:14

bloodx

Administrator

Zarejestrowany: 2009-03-10
Posty: 29
Punktów :   

Re: Tajemniczy Zbir

Nagle pojawił się niejaki bloodx, postanowił tym razem wsiąść się do roboty! Stanął obok sklepu handlarza, po czym pod swym płaszczem, jako człowiek, podszedł do targowiska mówiąc:

-Chcę zakupić chleb i butelkę wody! Ruszaj się! Prędzej!

Chciał je zakupić, aby móc przez cały dzień i noc pilnować, sklepu handlarza, i przy okazji wreszcie coś zjeść.

-Będę tu czekał na zbója, może coś wskóram, będą większe szanse na schwytanie tego typka.

Po czym usadowił się obok sklepu, czekając.

Offline

 

#19 2009-03-15 17:07:33

ToTaLoVeR

Administrator

2271735
Call me!
Zarejestrowany: 2009-03-11
Posty: 16
Punktów :   

Re: Tajemniczy Zbir

ja poszedłem w ślady bloodx kupiłem chleb i wodę po czym dosiadłem sie do niego postanowiliśmy czekać i patrolowac teren... przy okazjii jedząc ...

Offline

 

#20 2009-03-15 17:32:24

Sala2

Administrator

Zarejestrowany: 2009-03-10
Posty: 84
Punktów :   

Re: Tajemniczy Zbir

Ku waszemu zdziwieniu do tego samego sklepu podchodzi jakiś typek.
Z jego lewej ręki, kapie krew. Od razu gdy zauważył zatamował kapanie, i kupił kilka bandaży.
Wygląda na bardzo przerażonego, i pogania handlarza jak by brakowało mu czasu.

Offline

 

#21 2009-03-15 17:50:50

ToTaLoVeR

Administrator

2271735
Call me!
Zarejestrowany: 2009-03-11
Posty: 16
Punktów :   

Re: Tajemniczy Zbir

wstałem i poszedłem za nim mając nadzieje ze mnie nie zauważy…

Offline

 

#22 2009-03-15 18:13:16

bloodx

Administrator

Zarejestrowany: 2009-03-10
Posty: 29
Punktów :   

Re: Tajemniczy Zbir

Mimo iż totalover wyruszył, ja postanowiłem dalej pilnować handlarza, może to być jakiś szpieg, albo przynęta.

-Ja zostaje... - szepnąłem do siebie w myślach mając wizję że to pułapka.


...

Offline

 

#23 2009-03-15 18:38:27

Black-Sasori

Administrator

Zarejestrowany: 2009-03-15
Posty: 26
Punktów :   

Re: Tajemniczy Zbir

Niwiedzącoco chodzi poszłem sie spytac handlarza oco chodzi
jak by co zgłaszam sie do misji

Offline

 

#24 2009-03-15 18:42:56

dawspie

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2009-03-15
Posty: 3
Punktów :   

Re: Tajemniczy Zbir

Nagle niewiadomo z kąd wyłania sie z tumu postac w czarnym płaszczu, która ma kaptur na głowie i zmierza do handlarza. Podchodząc do niego ściąga kaptur  i mówi, gdy szłem w te strony usłyszałem szepty ze potrzebuje pan pomocy bo został pan okradziony przez niewiadomo kogo. Moge panu zaoferowac moja pomoc

Offline

 

#25 2009-03-15 18:44:58

Sala2

Administrator

Zarejestrowany: 2009-03-10
Posty: 84
Punktów :   

Re: Tajemniczy Zbir

Arnot, idąc i "szpiegując" nieznaną osobę, nie zauważyłeś kiedy, a znalazłeś się w lesie. Jesteś co najmniej w połowie pewny, że nie zostałeś zauważony. Z chowałeś się na ten czas w krzakach, i nadal obserwowałeś potencjalny cel. Jest sam, nikogo innego nie ma, bandażuje się.  Dzięki umiejętnością wykrywania wroga, i nasłuchiwania, dowiadujesz się że coś lub ktoś poluje na tego człowieka.
Teraz, zależy już tylko wszystko od Ciebie, być może nawet i jego życie jest w twoich rękach.

Offline

 

#26 2009-03-15 18:50:06

Marciel

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2009-03-14
Posty: 7
Punktów :   

Re: Tajemniczy Zbir

Elioth spojrzał na rannego. Potem na ludzi... i nie tylko,  podszedł powoli do straganu i zaczął wyciągać monety z kieszeni tuniki.
- Hmm... - zastanowił się - to ja wezmę pas, plecak, 2 sakiewki, jabłka, bandaże, wodę utlenioną, zioła i wodę - zaczął pokazywać palcem wymienione przedmioty. Gdy skończył wyciągnąć z kieszeni garść monet i podszedłszy do kupca wręczył mu je zabierając jednoczenie rzeczy.
Następnie pas założył pod tunikę. Do niego przymocował dwie sakiewki po obu stronach i włożył do jednej monety, do drugiej zaś zioła uśmierzające bul. Resztę wpakował do plecaka.
- No... to możemy wyruszać w pościg jeżeli wam tak śpieszno. - uśmiechnął się brzydko to pozostałych.

Offline

 

#27 2009-03-15 19:05:14

dawspie

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2009-03-15
Posty: 3
Punktów :   

Re: Tajemniczy Zbir

Gdy Handlarz pozwolił mi wziąści udział w śledztwie, to wyszedłem odrazu od niego i weszłem w tum i zaczołem nasuchiwac czy ludzie nie wiedza czegos wiecej niz ja

Offline

 

#28 2009-03-15 19:23:15

bloodx

Administrator

Zarejestrowany: 2009-03-10
Posty: 29
Punktów :   

Re: Tajemniczy Zbir

Oglądając całą akcje Bloorhim powiedział:

-Mnóstwo nowicjuszy się tam pcha, zobaczymy, ilu z nich przeżyje. - Stwierdził z obrzydliwym uśmiechem na ustach.

Po łyku orzeźwiającej wody, wycedził przez zęby.

-Zobaczymy ile wytrzymają.

Zamknął oczy.

Po czym głośno pomyślał.

-Mam takie głupie wrażenie jakby Arnot miał kłopoty, zresztą, to jego sprawa, nie pomógł bym mu, chyba że dla nagrody...


[...]

Offline

 

#29 2009-03-15 19:26:01

Black-Sasori

Administrator

Zarejestrowany: 2009-03-15
Posty: 26
Punktów :   

Re: Tajemniczy Zbir

Ja zaglądając się po mieście zacząłem chodzić po zakątkach żeby coś się dowiedzieć poszłem do karczmy zapytac się czy nie widzał nic szczególnego dziwnego poszłem za mur.

Ahhh, ja się nic nie mogę odczytać, natychmiast to popraw! //Bloodx
Post skrócony i poprawiony ze względu na chaotyczne opisywanie akcji (raz tu jesteś, raz tam, a potem znowu gdzieś indziej) oraz za kreowanie wydarzeń.//Sala2

Offline

 

#30 2009-03-15 19:38:56

MROCZEK

Użytkownik

Zarejestrowany: 2009-03-11
Posty: 15
Punktów :   

Re: Tajemniczy Zbir

Nie zastanawiając się długo ruszyłem pomóc Arnotowi mimo, że w naturze zakonu cieni nie leży współczucie, szacunek, i pomoc innym, a jednak coś mi podpowiadało żebym pomógł. Czy to moje oziębłe i bezduszne serce czy może sumienie.Niemożliwe

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plgry online dla dzieci morze wczasy