Zakony

Dołącz do Zakonu i Walcz!


#1 2009-03-15 20:52:05

Marciel

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2009-03-14
Posty: 7
Punktów :   

Zaginiona plaża. - rekrutacja

Na początek kilka spraw na wstępie. Ja w tym temacie żądze i każdy przejaw... niesubordynacji będzie usuwany, a w przypadkach szczególnych karany warnem. O to postarałem się już gadając z pewnymi znacznymi osobistościami na tym forum.

Wymagania:
-skończona poprzednia sesja( postać nie może być w 2 różnych miejscach jednocześnie, czyż nie?)
- zakaz robienia zakupów w czasie sesji. Możliwy będzie jedynie, gdy ja opiszę dany sklep i będzie on otwarty!
- Zakaz pisania akcji w czasie dokonanym(odciąłem głowę orkowi itp.)
- piszecie z kolejnością! Wy(po 1 poście, chyba że sobie gadacie i nic się nie dzieje to daje wam wolną rękę i możecie pisać do woli. Ale bez żadnych odcinań rąk)>>ja>>Wy>>ja.....
- ogólnie to by było na tyle, ale prosił bym o posty dłuższe niż 2 linijki.

Pustynia. Wszędzie gorący piach. Ogrom piachu. Morze piasku parzącego skórę pod każdym stąpnięciem nań.
Cisza, spokój nad głowami grzeje słońce. Tuż obok Ciebie jest oaza. Mała, zgrabna, a koło niej 2 palmy. Między palmami widzisz jak coś się porusza. Raz w jedną raz w drugą stronę i z powrotem. Podchodzisz bliżej zaciekawiony tym, jak na pustynie, rzadkim zjawiskiem. Na hamaku huśta się mały gnom podśpiewując wesołą balladę i bawiąc się małym nożykiem do paznokci. Podchodzisz bliżej. Gdy jesteś coraz bliżej na palmie zaczynasz coś widzieć. Mimo Twojego głośnego stąpania po piasku gnom ciągle się kołysze i podśpiewuje jakby na Ciebie czekał. Gdy jesteś dostatecznie blisko dostrzegasz napis na, jak się okazało, pergaminie przybitego gwoździem:

POSZUKUJE CHĘTNYCH!!



Poszukuje chętnych na poszukiwanie dawno zaginionej plaży na której złoczyńcy chowali swe skarby!
Jeżeli jesteś chętny to siądź na dupie na tym hamaku i czekaj w spokoju jeżeli chcesz zarobić!
Przyjdę potem i zaczniemy poszukiwania. Wskazówki dam gdy wszyscy się zbiorą.

Gnom, jak gdyby nigdy nic, zeskoczył z hamaku wydając odgłos: hop! - i zaczął podchodzić do Ciebie z dziwnym uśmiechem.
-Ooo..- powiedział akcentując literę o. - chętny? siadaj! poczekamy na więcej! nie wiadomo jakie skórw********o może czaić się na tej pustyni, a nie śpieszy mi się do piachu - zaśmiał się na koniec z głupiej anegdoty.



To by było na tyle z rekrutacji. Potrzebuje 3 chętnych do współpracy osób. Sesję zrobię w jutro ok. 20 bo mam egzamin i czasu brak. Do tego czasu daje wam czas na uzupełnienie zapasów wody, jadła i czego tam chcecie. I poznanie się na wzajem! Pamiętajcie! na znacie się ! (chyba że juz byliście razem na misji oczywiście...) jutro zrobię oddzielny temat z sesją już gotową :)

Ostatnio edytowany przez Marciel (2009-03-15 20:52:48)

Offline

 

#2 2009-03-15 20:55:01

Black-Sasori

Administrator

Zarejestrowany: 2009-03-15
Posty: 26
Punktów :   

Re: Zaginiona plaża. - rekrutacja

ja jestem chetny

Offline

 

#3 2009-03-15 20:58:36

Marciel

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2009-03-14
Posty: 7
Punktów :   

Re: Zaginiona plaża. - rekrutacja

a przeczytałeś wymagania? już bierzesz udział w 1 sesji, a w 2 różnych miejscach nie możesz być.

Offline

 

#4 2009-03-15 20:58:57

Sala2

Administrator

Zarejestrowany: 2009-03-10
Posty: 84
Punktów :   

Re: Zaginiona plaża. - rekrutacja

Podczas wędrówki przez pustynię, natknąłem się na tą malutką oazę. Po gadce gnoma, nachodziło mnie kilkaset myśli, jak nie więcej.
"Czy to dobry pomysł?"
A więc postanowiłem czym prędzej :Zgadzam się!- rzekłem pewnym głosem- ale najpierw, skoczę do sklepu, muszę zakupić prowiant.
Gorąc wręcz topił moją skórę, ale jednak byłem zadowolony ze względu na nową przygodę.
-ah te wspaniałe powietrze- wprawdzie ciężko jest oddychać-nigdy tak nie oddychałem- powiedziałem.
Wyruszyłem w kierunku miasta, po prowiant. W tym samym czasie mówiąc "poinformuj mnie jak będzie czas, ruszyć w drogę"
Tym prędzej wyruszyłem.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plgry online dla dzieci morze wczasy